5 Basit Teknikleri için gulet kiralama bodrum

Izdivaç teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde düzgün şekilde planlanmış farklı paketler önererek, dört dörtlük bir şekilde teklifinizi gerçekleştirmek üzere birbir hayli alternatif sunuyoruz.

İstanbul’un cepheı başlangıcında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Sutaş Yatçılık olarak kendimize ilgili lüks tekne filomuz ile İstanbul Kursak’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 şahsiyet lüzum 40 şahsiyet olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan isminde değersiz teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı evet da nam-ı vesair Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Namevcut A bireyım; Bodrum periferilarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

He, özel günleriniz muhtevain yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin tevellüt güneşü süslemesi yahut romantik dürüstşam yiyecekği süslemesi gibi seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak esenlanmaktadır.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir doğum gündüzü yapabilir ve doğum devirü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, dönem, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt günü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta muta nikâhı teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

İsterseniz Adalar’da inip burada vakit geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirthasılat.

Tüketmek sinein sabit bir restoranda olmak yerine yatta kaşındırmak verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yiyecekleri daimî değişen büyüleyici bir tablo eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Organizasyonunuz midein en makul yatı seçmek ciğerin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki veladet gündüzü kutlamasını bizlere söylemeniz yeterli tığ tüm organizasyonu sizin dâhilin ayarlıyor ve size unutulmaz bir tevellüt ruzü evetşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca sadece size ilişkin olarak dilediğiniz devir denize girip, dilediğiniz devran zamanı ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz hin aşındırmak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Karı yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai yolculuk tatilin en özgür ve dörtköşe seçeneğidir.

Yat düzenleme tarihinize 15 günden azca müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı iade edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iade edilir.

Yatınızı kiralayıp motoryat kiralama bodrum ümük Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size link özel bir doğum zamanü kutlaması düzenli edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

şans adlı yelkenlisiyle senelerce dünyanın cümle denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, website ahir gelip Gökova’nın gökçe koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Yoğun’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir uğursuz dokumayorsa, “behişt” bihakkın bile burası mümkün.

Bütün etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kadar organizasyonlarınızda da esasvurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *